Internet a kasa

Spread the love

We współczesnym świecie coraz więcej spraw możemy załatwić przez.

 

Nawet zdawałoby się tak zacofana do niedawna instytucja jak umożliwia złożenie pita przez internet. Ostatnio nawet pojawiła się w telewizji reklama, w której za zakupy można zapłacić telefonem, co wydawałoby się jakiś czas temu czymś abstrakcyjnym.

 Od jakiegoś czasu nawet wzięcie pożyczki czy kredytu przez neta nie stanowi jakiegoś wielkiego problemu. W necie jest mnóstwo stron, które oferują błyskawicznie pieniądze jak choćby strona www.kredytprzezneta.pl. Ciekawe wydają się firmy typu vivus, które umożliwiają za darmo pożyczenie pieniędzy i oddanie tyle samo.  Jest to ciekawa opcja, gdy ktoś wypłatę otrzymuje dajmy to do 10 każdego miesiąca a pieniędzy potrzebuje wcześniej to takie strony jak wymieniona przeze mnie przychodzą z pomocą.

Concept of cloud computing. 3d render

 

W jakich jeszcze innych sytuacjach Internet i pieniądze idą ze sobą w parze.

 

Oj chyba nikomu już nie trzeba mówić, ze gdyby nie Internet to cała giełda i system finansowy wyglądałby inaczej jeśli w ogóle mógłby istnieć. Jestem tylko ciekaw, co jeszcze internet będzie mógł nam ułatwić jeśli chodzi o sferę pieniędzy

. To, że opłaty, przelewy i zakupy można robić dzięki internetowi to każdy doskonale wie a serwisy takie jak allegro od dawna są marka znana prawie każdemu. Niestety w tym naszym technologicznym świecie trzeba się czasem zastanowić czy nie przydałby nam się nam czasami odpoczynek od tych wszystkich technologii gdy z uważam, że czasami spędzenie czasu na łonie natury bez kompa i komórki jest czymś wskazanym.

Kończąc mojego posta chciałbym zwrócić uwagę na to, że dzisiaj sprawa pieniędzy, finansów i zakupów już dawno zaczęła nam się kojarzyć z internetem, ale nie dajmy się tez zwariować i przynajmniej na wakacjach czy innym urlopie odpocznijmy od tej całej techniki, która jesteśmy przesiąknięci w dniu codziennym.

Dodaj komentarz